MS Biuro Projektowe Michał Sroka

O nas

Firma MS Biuro Projektowe Michał Sroka powstała w 2014 roku, w którym to mgr inż. Michał Sroka rozpoczął działalność Biura Projektowego, którego celem jest opracowanie projektów branży drogowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Właściciel bazując na swoim wykształceniu oraz doświadczeniu stworzył firmę, która zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę, doradztwo oraz wsparcie na wszystkich etapach opracowywania dokumentacji projektowej.


Najważniejsze funkcje w naszej firmie pełnią:

Mgr inż. Michał Sroka | MS Biuro Projektowe Michał Sroka, Poznań

Mgr inż. Michał Sroka

Właściciel MS Biuro Projektowe Michał Sroka

Ukończył Politechnikę Poznańską na kierunkach Transport oraz Budownictwo. Studiował również na Leibniz Universität Hannover. Doświadczenie praktyczne zdobywał pracując przez 14 lat w biurze projektowym w tym przez 4 lata pełniąc obowiązki Kierownika Działu Projektów. Przez ponad 2 lata pracował również w Zarządzie Dróg Miejskich w Poznaniu poznając specyfikę działania jednostki samorządowej. Przez wszystkie te lata pracy miał okazję pracować z wybitnymi inżynierami budownictwa pogłębiając swoją wiedzę i zdobywając umiejętności, które procentują przy opracowywaniu dokumentacji projektowej.

Zainteresowania: tenis ziemny, jazda na nartach, długie spacery szczególnie w górach.

Mgr inż. Paweł Stanisławiszyn | MS Biuro Projektowe Michał Sroka, Poznań

Mgr inż. Paweł Stanisławiszyn

Kierownik oddziału Poznań

Ukończył Politechnikę Poznańską na kierunku Budownictwo. Działalność zawodową rozpoczął w 2015 r. od budowania wspólnie z Michałem Sroka firmy MS Biuro Projektowe tworząc od podstaw oddział w Poznaniu. Dał się poznać wszystkim współpracownikom jako rzeczowy inżynier z bogatą wiedzą techniczną, a przy tym jako ostoja cierpliwości, człowiek zasad i uczynny kolega potrafiący zmotywować cały zespół do działania.

Zainteresowania: jazda rowerem, biegi długodystansowe, snooker.

Mgr inż. Natalia Janicka | MS Biuro Projektowe Michał Sroka, Poznań

Mgr inż. Natalia Janicka

Zastępca Kierownika oddziału Poznań

Absolwentka Wydziału Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Dołączyła do naszego zespołu w sierpniu 2015 r. i od samego początku dała się poznać jako osoba sumienna, rzetelna oraz dążąca w każdym działaniu do perfekcji. Jej zaangażowanie, poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania oraz wypracowane na przestrzeni dwóch lat zaufanie przyczyniły się do szybkiego rozwoju kariery i w efekcie awansu na stanowisko zastępcy kierownika oddziału. Prywatnie osoba o bardzo pozytywnym nastawieniu do życia, zawsze pomocna, uśmiechnięta i gotowa zarazić wszystkich dookoła swoim dobrym humorem.

Zainteresowania: książki, górskie wycieczki.

Mgr inż. Hieronim Walczak | MS Biuro Projektowe Michał Sroka, Poznań

Mgr inż. Hieronim Walczak

Główny projektant branży drogowej

Ukończył Budownictwo Drogowe na Politechnice Poznańskiej – Projektant posiadający uprawnienia Nr 394/77 bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-inżynieryjnej w zakresie dróg i lotniskowych dróg startowych oraz manipulacyjnych. Autor tysięcy projektów, inżynier z ponad 40 letnim doświadczeniem w branży, skarbnica wiedzy, przekazujący swoje ogromne doświadczenie młodszej kadrze. Każdy kto miał okazję współpracować z Panem Hieronimem wie, że zawsze można na niego liczyć w potrzebie.

Mgr inż. Jerzy Sołtysik | MS Biuro Projektowe Michał Sroka, Poznań

Mgr inż. Jerzy Sołtysik

Główny projektant branży sanitarnej

Ukończył Politechnikę Poznańską na kierunku Urządzenia sanitarne – Projektant posiadający uprawnienia Nr WKP/0159/PWOS/11 bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych. Autor tysięcy projektów, inżynier z ponad 40 letnim doświadczeniem w branży, kto miał okazję współpracować z Panem Jerzym wie, że to człowiek rzeczowy i konkretny, a przy tym oaza spokoju i bezmiar cierpliwości.

Małgorzata Zabłocka-Sroka | MS Biuro Projektowe Michał Sroka, Poznań

Małgorzata Zabłocka-Sroka

Doradztwo i marketing

Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Magister Psychologii – studia ukończone z wyróżnieniem i nagrodą Dziekana Wydziału za najlepszą pracę magisterską. Kontynuowała edukację na studiach podyplomowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Akademii Ekonomicznej oraz z zakresu Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Licencjonowany pośrednik nieruchomości.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując przez 10 lat w firmach szkoleniowo - doradczych, jako Kierownik ogólnopolskich projektów szkoleniowych finansowanych ze środków UE. Praca wiązała się z dużą odpowiedzialnością, zarządzaniem wielomilionowymi budżetami oraz dużymi zespołami pracowników.

Od czerwca 2016 r. właścicielka firmy ZDM – Zarządzanie, Doradztwo, Marketing - od początku działalności na stałe współpracuje z firmą MS Biuro Projektowe Michał Sroka w zakresie doradztwa, planowania i organizacji pracy oraz obsługi marketingowej. Prywatnie żona Michała Sroki.

Zainteresowania: sport, historia Polski.

Motto życiowe: Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania.

Wyróżnikiem firmy MS Biuro Projektowe Michał Sroka jest zespół pracowników i współpracowników, który stanowi o sile, profesjonalizmie i skuteczności w działaniu firmy. Zespół tworzą z jednej strony młodzi i energiczni inżynierowie budownictwa, a z drugiej strony doświadczeni projektanci, wysoce wykwalifikowani specjaliści, których szerokie kompetencje techniczne umożliwiają szybką odpowiedź na rozmaite potrzeby naszych Klientów.